Apie mus

„MOON Cosmetics“ sudaro mokslininkų, biochemikų bei kosmetikos chemijos ekspertų komanda, siekianti sukurti optimalias, subalansuotas ir veiksmingas kosmetikos formules kiekvienam odos tipui. Pirmieji bandymai kurti bei plėtoti kosmetikos produktus ir sudėtines jų formules buvo pradėti dar Vilniaus Universiteto, Gyvybės mokslų centro laboratorijoje, kurioje kūrybiškumas, kritinis mąstymas, žingeidumas ir pažangiausia įranga leido pristatyti pirmuosius aukštos kokybės produktų prototipus.

Suprantame, jog atidžiai išanalizuotas skirtingų ingredientų tarpusavio suderinamumas padeda efektyviai spręsti įvairias žmogaus odos problemas, todėl tam skiriame be galo daug dėmesio. Kiekviena mūsų kosmetikos formulė yra sukuriama pasitelkiant ne tik veiksmingiausias ir kokybiškiausias medžiagas, tačiau ir skirtingų sričių žinias, kurias mums suteikė mokslas.

Visi „MOON Cosmetics“ produktai yra kuriami gerbiant tiek žmogų, tiek ir pačią gamtą. Šią pagarbą saugančios vertybės ne tik skatina keisti nusistovėjusį požiūrį į kosmetiką, tačiau ir remtis mokslu. Būtent mokslas ir leidžia įsitikinti visų sinergiškų kosmetikos formulių veiksmingumu ir naudingu jų poveikiu žmogaus odai.

Draugystė. Geranoriškumas. Pasitikėjimas.

Tai - pagrindiniai motyvai, formuojantys „MOON Cosmetics“ komandos tapatybę. Begalinis noras, šimtai idėjų bei atsidavimas visuomet padeda suvienyti žmones ir nukreipti jų pastangas bendro tikslo link. Tik tikras, natūralus ir nepagražintas tarpusavio artumas leidžia atskleisti beribes visų komandos narių kūrybiškumo galimybes, drąsą ir ryžtą žengti pirmyn. „MOON Cosmetics“ - tarsi naujai atrastas periodinės lentelės elementas - paslaptingas, tačiau gebantis nustebinti savo unikalumu.

„MOON“ nėra tik kosmetika. Tai - teigiamą Jūsų odos pokytį lemianti pažanga.

Sinergija. Tam, kad kosmetikos produktas būtų ne tik veiksmingas, tačiau ir saugus, visapusiškai užtikriname visų ingredientų tarpusavio suderinamumą.

Mokslinis pagrįstumas. Visuomet naudojame tik pažangius aktyviuosius ingredientus, kurių efektyvumas yra įrodytas moksliniais tyrimais bei publikacijomis.

Kilmė. Produktų gamybos metu sąmoningai ir atidžiai įvertiname kiekvieno ingrediento kilmę bei galimą jo poveikį aplinkai. Naudojame biodegradabilias medžiagas, o tai leidžia saugoti gamtą ir užkirsti kelią galimiems cheminės taršos atvejams. Sąvoka „natūralus“ mums reiškia daug. Dėl šios priežasties visuomet palyginame natūralų ingrediento išgavimo procesą su laboratorijoje gaminamo bei tokia pačia sudėtimi pasižyminčio ingrediento gamybos procesu bei pasirenkame gamtai draugiškesnį variantą.

Tvarumas. Visos „Moon Cosmetics“ kosmetikos formulės yra kuriamos VU Gyvybės mokslų centro laboratorijoje. Inovatyvi bei pažangi įranga leidžia tinkamai atrinkti tik tvarumo principus atitinkančius ingredientus ir medžiagas.

MOKSLUI.

Remiamės mokslu, kuris ir padeda išgauti inovatyvius odos problemų sprendimo būdus. Mūsų kuriamose kosmetikos formulėse kiekvienas ingredientas veikia sinergiškai, todėl pasirūpiname ne tik formulių sudedamosiomis dalimis ar subalansuota jų tarpusavio sąveika, tačiau ir tinkamomis jų koncentracijomis.

ŽMOGUI.

Tikime, kad genialumas slypi paprastume. Nesivaikome tendencijų ir nesivadovaujame įprastais marketingo triukais. Siekiame net ir pačius sudėtingiausius dalykus paaiškinti paprastai bei noriai dalinamės žiniomis ir informacija apie tikruosius odos problemų sprendimų būdus.

GAMTAI.

Tvarumas yra reikšminga mūsų filosofijos dalis. Dėl šios priežasties renkamės laboratorijose sukurtus ir pagamintus ingredientus, kurie atitinka aukštus tvarumo standartus. Taip ženkliai prisidedame prie žemės resursų saugojimo bei aplinkos tausojimo. Mažas poveikis aplinkai - milžiniškas žmogaus odai.